Inżynier IT/ Inżynier Systemowy

Horyzont S.C. Bartosz Nestorowicz, Joanna Nestorowicz

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z Gliwic. W związku
z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Systemowego/ Programisty. Miejsce Pracy: Gliwice
Nr ref.: 3012HT

Zadania

  • administracja i utrzymanie w sprawnym stanie komputerowego systemu zarządzania produkcją,
  • administracja obiegu elektronicznych dokumentów,
  • programowanie aplikacji i baz danych,
  • zapewnienie sprawnego działania urządzeń teletransmisyjnych,
  • zapewnienie sprawnego działania oprogramowania.
Klient oferuje

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet socjalny.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka bądź pokrewne),
  • doświadczenie w obszarze IT,
  • dobra znajomość środowiska .NET,
  • znajomość baz danych Oracle oraz języków SQL, PL/SQL,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • praca w systemie dwuzmianowym.