Usability/UX Designer - Nr ref. (57/03)

  • Katowice
  • do 7000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Opis stanowiska
Osoba na stanowisku Usability/UX Designer dołączy do zespołu dedykowanego do pracy nad rozwojem kluczowego systemu informatycznego naszego klienta, jego strony oraz aplikacji internetowych.

W zakresie obowiązków:
  • projektowanie makiet stron oraz aplikacji;
  • praca z dokumentacją działania UI- tworzenie, uzupełnianie;
  • współpraca z działami firmy odpowiedzialnymi za tworzenie strony, aplikacji - Project Owners, Marketing, zespół developerów;
  • testy A/B, analiza ruchów i zachowań użytkowników;
  • przeprowadzanie badań użyteczności.
Główne technologie/narzędzia/obszary: UX, e-commerce, Axure, Google Analytics, HTML, CSS, JavaScript, aplikacje webowe i mobilne, usability.

Wymagania i obowiązki

Wymagania
  • Doświadczenie w projektowaniu na potrzeby dużych stron e-commerce poparte portfolio prac;
  • Bardzo dobra znajomość Axure;
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics;
  • Doświadczenie w prowadzeniu testów z użytkownikami;
  • Umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi;
  • Zorientowanie na detale i umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów projektowych;
  • Zdolność szybkiego generowania pomysłów, ich testowania oraz iterowania;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu HTML, CSS, JavaScript - pozwalająca na swobodną ocenę projektów z punktu widzenia możliwości ich realizacji;
  • Aktualna wiedza z zakresu najnowszych trendów w aplikacjach webowych/mobilnych.

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole realizującym projekty;
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym z miejscem na odpoczynek i rozrywkę (chillout room z xboxem i piłkarzykami);
  • Możliwość pracy na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej - w zależności od preferencji;
  • Wynagrodzenie na poziomie 5000 - 8500 PLN brutto na umowę o pracę;
  • Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz udział w konferencjach;
  • Zniżki na usługi proponowane przez biznes klienta;
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
  • Dofinansowanie karty Multisport;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych.

Oferujemy

  • Zarekomenduj znajomego i zdobądź 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

O Infolet

Create RealITy - Join Our Team
Zarekomenduj znajomego do pracy na stanowiska na które poszukujemy i zdobądź nagrodę w wysokości 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

Infolet jest polską firmą, która od 2005 r. współpracuje z globalnymi korporacjami, jak również klientami z Polski. Nasi specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. W kwietniu 2013 założyliśmy Fundację Infolet – Młodzi w IT, której celem jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.