Usability/UX Designer - Nr ref. (57/03)

Infolet

do 7 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2005 Rok założenia firmy

  • http://infolet.pl/ WWW

Język programowania
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska
Osoba na stanowisku Usability/UX Designer dołączy do zespołu dedykowanego do pracy nad rozwojem kluczowego systemu informatycznego naszego klienta, jego strony oraz aplikacji internetowych.

W zakresie obowiązków:
  • projektowanie makiet stron oraz aplikacji;
  • praca z dokumentacją działania UI- tworzenie, uzupełnianie;
  • współpraca z działami firmy odpowiedzialnymi za tworzenie strony, aplikacji - Project Owners, Marketing, zespół developerów;
  • testy A/B, analiza ruchów i zachowań użytkowników;
  • przeprowadzanie badań użyteczności.
Główne technologie/narzędzia/obszary: UX, e-commerce, Axure, Google Analytics, HTML, CSS, JavaScript, aplikacje webowe i mobilne, usability.

Wymagania

Wymagania
  • Doświadczenie w projektowaniu na potrzeby dużych stron e-commerce poparte portfolio prac;
  • Bardzo dobra znajomość Axure;
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics;
  • Doświadczenie w prowadzeniu testów z użytkownikami;
  • Umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi;
  • Zorientowanie na detale i umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów projektowych;
  • Zdolność szybkiego generowania pomysłów, ich testowania oraz iterowania;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane

  • Wiedza z zakresu HTML, CSS, JavaScript - pozwalająca na swobodną ocenę projektów z punktu widzenia możliwości ich realizacji;
  • Aktualna wiedza z zakresu najnowszych trendów w aplikacjach webowych/mobilnych.
Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole realizującym projekty;
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym z miejscem na odpoczynek i rozrywkę (chillout room z xboxem i piłkarzykami);
  • Możliwość pracy na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej - w zależności od preferencji;
  • Wynagrodzenie na poziomie 5000 - 8500 PLN brutto na umowę o pracę;
  • Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz udział w konferencjach;
  • Zniżki na usługi proponowane przez biznes klienta;
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
  • Dofinansowanie karty Multisport;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych.

Metodologia pracy

Praca w Infolet

O Infolet

Infolet #Yourmindisourbusiness.

Infolet
- od 2005 roku realizujemy projekty IT w różnych modelach outsourcingu (tworzenie oprogramowania „end-to-end”, leasing zespołów IT).

Nasza wiedza, kwalifikacje, a przede wszystkim doświadczenie w branży jest wsparciem dla naszych Klientów, czego najlepszym dowodem jest długotrwała i owocna współpraca z wieloma z nich.

W Infolet, zgromadziliśmy talenty na skalę światową. Rozwijamy nowoczesne rozwiązania, dbając jednocześnie o to, by nie stracić z oczu ludzi oraz ich potrzeb. Stabilność, zaufanie, szacunek, dobra atmosfera - nasze wartości i ogólne podejście są dla nas ważniejsze niż tylko kolejne wyzwania programistyczne.

Stale poszukujemy do naszych projektów programistów Java, JavaScript, PHP, specjalistów od mobile, testerów oprogramowania, administratorów sieci i systemów i wiele innych.

Oferujemy:
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej (dla siebie i rodziny)
  • Możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia na życie
  • Pakiet Multisport Benefit Pakiet relokacyjny
  • Szansę udziału w innowacyjnych projektach
  • Możliwość pracy w międzynarodowych zespołach
  • Możliwość uczestniczenia w konferencjach i szkoleniach branżowych
  • Możliwość pracy zdalnej w wybranych projektach
  • Nową sieć kontaktów zawodowych zacieśnianych podczas imprez integracyjnych
  • Spotkanie wdrożeniowe przy dobrej kawie
  • Wsparcie merytoryczne dla zakładających działalność gospodarczą
  • Po zakończeniu Twojego projektu szukamy dla Ciebie kolejnego wyzwania zawodowego.