Starszy Programista.Net Poznań lub Wrocław

  • Poznań
  • Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w branży transportowej poszukujemy osób na stanowisko:

Starszy Programista .NET

Miejsce pracy : Poznań

Projekt dotyczący: rozwoju Centralnego Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej

Oferowane:
- elastyczne godziny pracy
- pracę w gronie wysoko wyspecjalizowanych specjalistów
- zarobki adekwatne do kwalifikacji kandydata

Wymagania i obowiązki

Zadania na stanowisku:
- tworzenie aplikacji z wykorzystaniem platformy .NET i baz danych MS SQL
- testowanie stworzonego kodu oraz bieżące raportowanie stanu pracy
- wykonywanie zadań zlecanych przez architekta/projektanta systemu

Wymagania:
- minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe
- wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, automatyka, robotyka)
- bardzo dobra znajomość platformy .NET, w szczególności C# i WPF
- umiejętność projektowania i praktycznej implementacji baz danych w środowisku MS SQL 2012
- praktyczna znajomość środowiska Visual Studio
- umiejętność tworzenia aplikacji internetowych

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy

O Find Staff

Find Staff