Starszy Programista.Net Poznań lub Wrocław

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w branży transportowej poszukujemy osób na stanowisko: Starszy Programista .NET

Miejsce pracy : Poznań

Projekt dotyczący: rozwoju Centralnego Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej

Oferowane:
- elastyczne godziny pracy
- pracę w gronie wysoko wyspecjalizowanych specjalistów
- zarobki adekwatne do kwalifikacji kandydata

Wymagania

Zadania na stanowisku:
- tworzenie aplikacji z wykorzystaniem platformy .NET i baz danych MS SQL
- testowanie stworzonego kodu oraz bieżące raportowanie stanu pracy
- wykonywanie zadań zlecanych przez architekta/projektanta systemu Wymagania:
- minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe
- wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, automatyka, robotyka)
- bardzo dobra znajomość platformy .NET, w szczególności C# i WPF
- umiejętność projektowania i praktycznej implementacji baz danych w środowisku MS SQL 2012
- praktyczna znajomość środowiska Visual Studio
- umiejętność tworzenia aplikacji internetowych

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff