Nowości

Noc Informatyka 3

  • 2009-05-09 11:11
  • 4 komentarze
  • 217 odsłon
  • Oceń ten tekst jako pierwszy
logo_noc.png
"Noc informatyka 3"


        Noc informatyka to niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe, które łączy elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych ;-) Zapraszamy wszystkich ciekawych świata ludzi, którzy dodatkowo interesują się informatyką lub dziedzinami pokrewnymi. Garnitury i formalizmy zostawiamy za drzwiami. Będzie luźno, swobodnie i ciekawie. Już teraz można zapoznać się z agendą imprezy na którą składają się m.in. install party, interesujące referaty, projekcja wybranego filmu, konkursy z nagrodami takie jak: rzut laptopem w dal, curling dyskami twardymi lub turniej nielogicznej wiedzy informatycznej, a także  niespodzianka organizatorów, której nie możemy teraz zdradzić ;)
        Jest to już trzecia odsłona imprezy. Spotkanie odbędzie się 15-16 maja 2009 od godziny 18:00 wieczorem, a zakończy powitaniem wschodu słońca ;). Jako miejsce, w tym roku wybraliśmy klub studencki Bakałarz (budynek Uniwersytetu Pedagogicznego ul. Ingardena 4 w Krakowie). Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie www. Koszt wzięcia udziału to 10 zł, decyduje kolejność wpłat. Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc. Zachęcamy, do przyniesienia własnego komputera zarówno laptopa, notebooka, jak i komputera stacjonarnego. W trakcie trwania nocy informatyka zapewniamy posiłek. Będzie to grill, przekąski i napoje.
        Organizatorem jest grupa studentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przy wsparciu Katedry Informatyki i Metod Komputerowych. Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na naszej stronie: www.noc.up.krakow.pl/

4 komentarze

Kerai 2009-05-07 12:37

R.O.B
Chcesz się przekonać, że stacjonarnymi też potrafimy rzucać? :)

afekt 2009-05-07 11:00

R.O.B
Bez obaw "podmioty zabaw" zapewniamy my, tak więc o własny sprzęt nikt nie musi się bać. Zarówno od uszkodzeń mechanicznych jak i infekcji wirusowych :)

reVis
Cóż w okolicy jest taka jedna przepiękna, ogromna łąka... ;)

reVis 2009-05-07 10:52

Hmm... W zeszłym roku było prosto zrobić grilla bo impreza była na akademikach. Teraz z tym będzie trochę gorzej. No ciekawy jestem co Python wymyślił :)

R.O.B -> Niekoniecznie :P

R.O.B. 2009-05-06 23:09

"Zachęcamy, do przyniesienia własnego komputera zarówno laptopa, notebooka, jak i komputera stacjonarnego."
"..rzut laptopem w dal.."

..czyli bezpieczniej przyjść ze stacjonarnym :]