Analityk Biznesowy IT

Grupa ProfAs

do 6 000 zł netto

Naszym klientem jest firma, która usprawnia działania operacyjne organizacji, oferując aplikacje do zarządzania procesami biznesowymi (BPM). Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Analityk Biznesowy IT
Miejsce pracy - Warszawa

Zakres obowiązków:

• sporządzanie analiz na etapie zbierania wymagań, budowanie i wdrażanie aplikacji
• praca z klientem na etapach przedsprzedażowych i PoC
• pomoc w rozwoju oraz zapewnianiu trwałych korzyści z oprogramowania

Wymagania

Wymagania: • min. 3 lata doświadczenia w analizie procesów biznesowych
• wykształcenie wyższe
• płynne posługiwanie się programem BPMN 2.0
• znajomość metod, wzorów procesowych, oprogramowania,
• zainteresowanie procesami biznesowymi (odkrywanie, monitorowanie, L6S )
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• sprawne przekazywanie wymagań zespołom technicznym
• rozumienie roli Product Owner w projektach oraz aktywne jego wsparcie
• bardzo dobra komunikacja
• umiejętność pracy zespołowej
• aktywne słuchanie oraz przekazywanie zdobytych informacji
• dokładność

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy ze specjalistami od użyteczności (UX)
• wiedza z zakresu BPMS
• ogólna wiedza techniczna z zakresu programowania
• umiejętność programowania ROI z IT

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy
• pakiet socjalny
• praca w kameralnej i miłej atmosferze
• możliwość wyboru formy zatrudnienia