Programista PHP Warszawa

New-Invest

2 000 - 7 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Firma naszego Klienta zajmuje się działalnością typu e-commerce, oraz projektowaniem, wykonywaniem i dostarczaniem rozwiązań informatycznych.

Oferujemy:
· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Prywatna opieka zdrowotna
· Dofinansowanie szkoleń językowych

Wymagania

Obowiązki na stanowisko:

· utrzymanie i rozwój systemu rezerwacyjnego
· analizowanie wykonywalności, projektowanie i wdrażanie mniejszych (później większych) modyfikacji systemu
· tworzenie dużo w PHP, sporo w PostgresSQL i mało w web-developer
· wsparcie techniczne dla członków zespołu supportuj ących użytkowników

Potrzebne umiejętności:
· umiejętność komunikowania się z zespołem poprzez słowa i marker na tablicy
· dokładność, staranność oraz umiejętność wnikliwego poznawania zagadnień i problemów występujących w systemach rezerwacyjnych
· b. dobra znajomość PHP, SQL
· dobra znajomość HTML, CSS oraz JavaScript
· bardzo dobra znajomość programowania obiektowego

Pomocne w Twojej pracy:
· wzorce obiektowe
· znajomość branży turystycznej
· podstawy administracji serwerów
· umiejętność posługiwania się GIT lub SVN
· Mile widziana znajomość jQuery, PostgreSQL, MongoDB oraz Zend Framwefork