Młodszy Programista Java

HR Bank

3 000 - 4 000 zł netto

Język programowania

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizujące się w rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla poszukuje dla swojego Klienta, firmy z branży IT kandydata na stanowisko Młodszy Progranista Java.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: [email protected]

Wymagania

Opis stanowiska pracy:

• Dokumentowanie i testowanie kodu.
• Rozwój modułów oprogramowania tworzonego dla różnych gałęzi biznesu.
• Programowanie rozwiązań technicznych. Wymagania:

• Mile widziane minimum półroczne doświadczenie, staż w firmie informatycznej.
• Wykształcenie, wyższe techniczne, informatyczne.
• Umiejętność programowania w języku JAVA.
• Znajomość frameworków – Spring, Hibernate, Angular.
• Analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Pasja i otwartość na nowe doświadczenia.

Firma oferuje:

• Zatrudnienie w stabilnej firmie o niepowtarzalnej kulturze organizacyjnej
• Inicjatywę i rozwój. Start Up, udział w warsztatach, konferencjach i certyfikacjach
• Ciekawe projekty i nowoczesne technologie
• Bogaty pakiet socjalny. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, imprezy integracyjne oraz sportowe.