To ogłoszenie wygasło w dniu 2015-11-28 16:49.
NitrealGames

Programista C++ / 3D

Nitreal Games to studio deweloperskie produkujące gry oraz oprogramowanie z dziedziny R&D wykorzystujące symulacje czasu rzeczywistego oraz innowacyjne technologie używane w grach komputerowych. Studio istnieje od 2009 r. i tworzy gry oraz aplikacje na platformy PC, Mac, iOS, Android, WP8, W8. Najnowsza produkcja studia, gra “Gardens Inc. 3 – A Bridal Pursuit” to kontynuacja serii, która podbiła światowy rynek gier casual i trafiła do list Top 10 bestsellerów na całym świecie.
Obecnie poszukujemy utalentowanych programistów do pracy przy rozwoju silnika 3D dla symulacji czasu rzeczywistego do badania rynku.

Obowiązki:
  • Rozwój silnika 3D
  • Projektowanie i programowanie nowych funkcjonalności oraz optymalizacja istniejących
  • Projektowanie i programowanie mechaniki oraz efektów wizualnych (shaderów)
  • Projektowanie oraz implementacja edytorów i narzędzi do silnika (również w innych językach programowania)
  • Implementacja obsługi innowacyjnych interfejsów użytkownika oraz technologii (Eye Tracking, Oculus, Game Streaming itp.)
  • Projektowanie i programowanie mechaniki aplikacji

Co oferujemy:
  • Pracę w doświadczonym zespole przy ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań
  • Elastyczne godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości (również dla studentów)

Wymagania

Oczekujemy:
  • Dobrej znajomości C plus plus
  • Dobrej znajomości ogólnych zagadnień programowania (algorytmy, typu struktur danych, zarządzanie pamięcią itp.)
  • Dobrej znajomości ogólnych zagadnień programowania 3D (układy współrzędnych i reprezentacja obiektów w przestrzeni 3D, wykrywanie i obsługa kolizji, programowanie kart graficznych - shadery itp.)
  • Umiejętności projektowania funkcjonalności w oparciu o specyfikację
  • Umiejętności szybkiego przyswajania nowych technologii oraz samodzielnego uczenia się
  • Zdolności czytania i rozumienia istniejącego kodu i dostosowywania się do istniejących rozwiązań
  • Rzetelności, dbałości o szczegóły
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy, zarządzania czasem oraz zadaniami
  • Dobrej znajomości języka angielskiego oraz terminologii technicznej

Mile widziane:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji 3D lub gier
  • Doświadczenie w korzystaniu z technologii DirectX lub OpenGL
  • Doświadczenie w korzystaniu z istniejących silników i bibliotek 3D
  • Znajomość innych technologii oraz języków programowania (C#, .NET, php, javascipt, HTML5)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prysznic

O NitrealGames

Nitreal Games istnieje od 2009 r. i tworzy gry oraz aplikacje na platformy PC, Mac, iOS, Android, WP8, W8. Studio jest odpowiedzialne za serie gier "Gardens Inc." oraz "Dr. Cares". Obecnie pracujemy nad kontynuacją "Dr. Cares" oraz SHMUP'em "Titan Charge", do których poszukujemy utalentowanych programistów.