Programista C/C++

HR Support

3 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy- Szkolimy- Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej dostarczaniem rozwiązań dla rynku kapitałowego szukamy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA C/C++
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
-praca w charakterze programisty w kilkuosobowym zespole
-projektowanie oraz implementacja według poczynionych wcześniej założeń
-rozwój aplikacji biznesowych dla klientów firmy
-przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
-znajomość języka C/C++
-bardzo dobra znajomość biblioteki Qt (moduły QtCore, QtGui, QtNetwork, QtSql, QtXml)
-znajomość środowiska Linux będzie dodatkowym atutem
-znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
-znajomość typowych wzorców projektowych
-znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji
-preferowane studia wyższe techniczne, matematyczne lub pokrewne
-doświadczenie min 3 lata (warunek nie jest konieczny-bardziej liczą się faktyczne umiejętności)

Oferujemy:
-umowę o pracę / umowa o dzieło / faktura (w zależności od preferencji pracownika)
-atrakcyjna pensja między 3000 a 15 tys netto( kwota uzależniona od doświadczenia i kwalifikacji)
-12 dni urlopu, zwolnienia lekarskie płatne 100%( w przypadku zatrudnienia w oparciu o  kontrakt , zatrudnieniu B2B)
-zapewniamy firmowy komputer/laptop z dostępem do internetu oraz telefon
-istnieje możliwość pracy zdalnej, pół na pół z pracą w biurze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: [email protected]

Wymagania

j.w