Młodszy Programista JavaScript - innowacyjne projekty

FallWork Sp. z o.o.

od 7 000 zł netto

Język programowania

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o. o. nr 6231 Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Młodszy Programista
Nr ref.: MP/08/2015

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

udział w innowacyjnych projektach z pogranicza IT oraz nauki i medycyny
projektowanie i programowanie desktopowych i webowych aplikacji użytkownika za pomocą zaawansowanych technologii webowych
integracja z systemami pozyskiwania obrazu i danych ruchowych (DirectShow, KinectSDK, WiiBoard), a także analiza tych danych (OpenCV, NumPy)

Oczekiwania:

absolwent lub student ostatnich lat
gotowość do pracy w wymiarze pełnego lub zbliżonym do pełnego etatu
umiejętność zaawansowanego programowania w JavaScript
dobra znajomość wzorców projektowych
doświadczenie w programowaniu obiektowym w dowolnym języku programowania
inicjatywa i zdolność do samodzielnego rozwiązywania niebanalnych problemów
mile widziane doświadczenie w tworzeniu interaktywnych aplikacji/ gier webowych w technologiach JavaScript, HTML5, CSS, w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem języka Python, w dziedzinie przetwarzania obrazu

Czeka na Ciebie:

praca przy innowacyjnych projektach tworzonych z myślą o osobach niepełnosprawnych z wykorzystaniem ciekawych technologii
elastyczny grafik
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość szybkiego rozwoju w wielu kierunkach
miła atmosfera pracy w młodym, interdyscyplinarnym zespole
wygodne stanowisko pracy (wygodny fotel, służbowy laptop, dwa monitory)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji na adres:

[email protected]

W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).