QA Engineer

P2 Recruitment

Dla naszego Klienta, międzynarodowego software house dostarczającego nowoczesne bankowe rozwiązania elektroniczne europejskim klientom, poszukujemy osób na stanowisko: QA Engineer
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Projektowanie, pisanie i wykonywanie testów z naciskiem na ich automatyzację
• Przygotowywanie wymaganej dokumentacji

Wymagania:

• Ukończone studia informatyczne
• umiejętność tworzenia testów i analizy wymagań
• Minimum 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu testów
• Znajomość relacyjnych baz danych
• Praktyczna znajomość podstaw Javy, umożliwiająca pisanie testów
• Mile widziane doświadczenie w automatyzacji testów
• Umiejętność pracy zgodna z metodyka Agil
• biegła znajomość języka angielskiego
• Mile widziana wiedza z branży bankowości elektronicznej

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• Szkolenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim oraz polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw? z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy agencją zatrudnienia o numerze referencyjnym 5248.