Java Developer / Warszawa

Spring Software Sp. z o.o.

12 000 - 14 500 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Dla naszego Klienta, nagradzanego za innowacyjność i globalny rozwój (blisko 50 partnerów i dystrybutorów w Europie, Kanadzie, Rosji, regionie GCC), polskiego producenta rozwiązań bezpieczeństwa IT (uwierzytelnienie i autoryzacji dostępu do zasobów, monitorowania uprzywilejowanych użytkowników, odszyfrowywanie ruchu SSL/TLS do dalszej analizy przez IDS/IPS/DLP), szukamy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Czas trwania umowy: na czas nieokreślony

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Objęcie opieką i rozwojem przydzielonego obszaru funkcjonalnego Systemu Głównego w firmie
  • Poszukiwanie i projektowanie rozwiązań realizujących kolejne, ciekawe funkcjonalności Systemu
  • Udział we wszystkich fazach rozwoju Systemu
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu
  • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja metod produkcji oprogramowania, aktywny udział w pracach zespołu
Wymagania:

  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu w Java/JEE (min. 2-3 lata)
  • Doświadczenie w pracy z systemami bazodanowymi typu MySQL, Oracle DB
  • Umiejętności pracy w środowisku Linux – środowiska serwerowe i stacje klienckie
  • Znajomość środowiska Eclipse, technologii PYTHON – zawsze mile widziana
  • Praktyka w pracy z SVN/GIT, Hybernate, Spring, Jenkins
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki płacowe i rozwój według ustalonej ścieżki szkoleniowej
  • Czynne uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (pełny urlop, opieka medyczna, karta Multisport)
  • Stabilną i długofalową współpracę
  • Młody i zaangażowany w swoją pracę zespół
Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"