Młodszy Programista Java

Asseco Poland
Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Główne zadania:

Realizacja rozwiązań informatycznych zgodnie z wymaganiami biznesowymi określonymi przez analityków
Tworzenie oprogramowania (Java EE)
Tworzenie dokumentacji technicznejWspółpraca z testerami i analitykami

Wymagania

Wymagania:

Znajomość Java 7
Znajomość SQL
Znajomość notacji UML
Znajomość technologii:

  • JEE6
  • JSF 2.1, HTML
  • SOA
Znajomość narzędzi:

  • JIRA
  • SVN
  • JBOSS
  • IDE (IntelliJ Idea, Eclipse, Netbeans)
Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
Wykształcenie wyższe techniczne
Doświadczenie w pracy na stanowisku programisty

Mile widziane:

Maven
Primefaces
CSS
Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych
Doświadczenie w dużych projektach webowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic

O Asseco Poland

Solutions for demanding business.
Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy ponad 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.