Business Analyst

Altimi Solutions Sp. z o.o.

70 - 90 zł netto / godzinowo

Dla jednego z naszych klientów – międzynarodowej firmy doradczej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Business Analyst

Miejsce pracy: Kraków
Kontrakt: Długoterminowy, pełen etat

Zadania:

• Zbieranie i analiza wymagań biznesowych przekazywanych przez klientów zgłaszających zapotrzebowania rozwojowe dotyczące systemów,
• Poszukiwanie rozwiązań realizujących zakładane wymagania biznesowe,
• Przygotowywanie specyfikacji i dokumentacji technicznej.

Wymagania

Oczekiwania: • Około 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie zawodowe z zakresu hurtowni danych i Business Intelligence,
• Znajomość informatycznych systemów zarządzania,
• Znajomość SQL (najlepiej Oracle PL / SQL) oraz metodologii SCRUM,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

• Dużą samodzielność w projekcie,
• Pracę przy ciekawym projekcie, w międzynarodowym środowisku,
• Stabilność zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."