Programista iOS_Berlin

Trust Consulting HR

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana

Obowiązki:

rozwój oraz utrzymanie projektów iOS (iPhone i iPad)

zarządzanie projektami dla sprawnego rozwoju oprogramowania (kosztorysowanie, koordynacja z zarządzaniem produktem itp.)

współpraca z back-end developerami i twórcami platform

analiza nowych technologii oprogramowania i przygotowania ich do użycia

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe

znajomość Objective-C, Cocoa, Cocoa Touch , (UIKit, Cocoa, Core Frameworks, UI Layout)

znajomość technologii internetowych takich jak XML, JSON, REST

znajomość rozwijających się narzędzi, takich jak XCode and Instruments

znajomość technicznego języka angielskiego

dodatkowym atutem będzie znajomość języków takich jak Java lub PHP

umiejętność szybkiego uczenia się, motywacja do samokształcenia

umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient w zamian oferuje:

ciekawe miejsce pracy w dynamicznym, odnoszącym sukcesy i rozrastającym się przedsiębiorstwie

przyjemne miejsce pracy

ciekawe i odpowiedzialne projekty

atrakcyjne wynagrodzenie 50 000 euro/rok - możliwość negocjacji