Starszy Programista .Net C#

IT Kontrakt
Język programowania
Framework

Dla naszego Klienta – renomowanego Banku poszukujemy Kandydatów na stanowisko Starszy Programista .NET C#.
Oferta tyczy się długoletniej, stacjonarnej pracy w centrum Gdańska, a nowozatrudnione osoby będą zatrudnione bezpośrednio przez Bank w oparciu o umowę o pracę. Poszukujemy zarówno Programistów frontend jak i backend albowiem rozwijane są wszystkie warstwy systemów IT.
Zespół, w którym pracowała będzie nowa osoba to około 100-osobowy zespół rozproszony lokalizacyjnie będący wsparciem i inspiracją w codziennej pracy.

Wymagania

Obowiązki:
- Projektowanie i implementacja rozproszonych aplikacji internetowych
- Rozwój systemu bankowości elektronicznej
- Programowanie na poziomie wszystkich warstw aplikacji: prezentacyjnej, logiki biznesowej
i baz danych
- Tworzenie nowych modułów i funkcjonalności
- Dbałość o optymalizację tworzonych rozwiązań i jakość kodu

Wymagania:
- Umiejętność programowania obiektowego technologii C#
- Znajomość ASP.NET MVC lub Web Forms, WCF, WebServices i Business Workflows
- Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio
- Znajomość jednego z zaawansowanych silników baz danych
- Znajomość XHTML, CSS oraz języka Javascript
- Dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.