Lider Zespołu Programistów Java

Arche Consulting

7 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie pracy zespołu programistów Java,
  • zarządzanie procesem wytwarzania oprogramowania,
  • mentoring zespołu,
  • rozwiązywanie złożonych problemów technicznych,
  • komunikowanie oraz dokumentowanie postępów w projektach,
  • aktywny udział w procesie wdrażania.
Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym,
  • szeroka wiedza z zakresu technologii Java, JavaScript, programowania baz danych,
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji internetowych,
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego,
  • kreatywność oraz umiejętność współpracy w zespole,
  • mile widziana znajomość Spring, Hibernate and PostgreSQL.
Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • szeroki pakiet benefitowo-socjalny (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport).