Programista PHP

Experis
  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

PROGRAMISTA PHP
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PR/PHP/03/2015/Kraków Główne zadania:
• tworzenie oraz rozwój wewnętrznych i zewnętrznych systemów webowych,
• optymalizacja istniejących rozwiązań,
• tworzenie dokumentacji projektu,
• współpraca z testerami.

Wymagamy:
• 2-3 letniego doświadczenia na stanowisku programisty PHP,
• dobrej znajomości PHP5 (zarówno obiektowy jak i proceduralny),
• dobrej znajomości technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript, JQuery, AJAX
• zanjomość frameworka Yii (ewentualnie innych MVC)
• podstawowej znajomości bazy danych SQL oraz PostgreSQL
• poczucie odpowiedzialności za swoją pracę i napisany kod,
• umiejętności pracy przy kilku projektach jednocześnie,
• kompetencje miękkie takie jak: komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole, dynamizm działania oraz chęć ciągłego rozwoju

Mile widziane:
• praktyczna znajomość środowiska LINUX,
• znajomość systemy kontroli wersji (np. SVN) oraz IDE (np. Eclipse)

Dodatkowe umiejętności:
• umiejętność optymalizacji kodu,
• znajomość wzorców projektowych,
• znajomość innych języków programowania

Zapewniamy:
• pracę w znanej, stabilnej, polskiej spółce
• umowę o pracę na czas nieokreślony,
• atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowania,
• „13" pensja w wysokości miesięcznego wynagrodzenia,
• pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach,
• komfortowe warunki pracy,
• system finansowania kursów, szkoleń i certyfikatów branżowych,
• przyjazną atmosferę w zespole,
• możliwość awansu w ramach komórki organizacyjnej,
• dodatkową opiekę medyczną

Proszę o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected]
z numerem referencyjnym ogłoszenia PR/PHP/03/2015/Kraków

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.