Software developer

Vlog
Język programowania
Narzędzia
Inne

Obecnie dla naszego klienta zlokalizowanego w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko Software developera.

Wymagania

Zadania:
• Tworzenie i rozwój platformy webowej. Wymagania:
• pasja do programowania poparta doświadczeniem zawodowym
i zrealizowanymi projektami;
• doskonałe rozumienie potrzeb biznesowych i umiejętności ich przełożenia na wymagania techniczne;
• doświadczenie w pracy z różnymi technologiami i językami programowania;
• umiejętność przygotowania elementów infrastruktury potrzebnych do uruchomienia aplikacji (np. konfiguracja serwerów, instalacja bazy danych);
• doświadczenie w pracy zespołowej;
• otwartość na poznawanie nowych technologii i języków; programowania oraz umiejętność ich wykorzystania w codziennej pracy;
• umiejętność zapewnienia wysokiej jakości wytwarzanego oprogramowania (znajomość narzędzi jak i technik pracy pozwalających uzyskać wysoką jakość).

Dodatkowe atuty:
• umiejętność pracy z systemem Git;
• doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji w środowisku cloud;
• umiejętność pracy w środowisku Agile/Scrum;
• znajomość wzorców projektowych i umiejętności ich praktycznego wykorzystania;
• znajomość języków Java 7 lub PHP;
• doświadczenie w pracy w metodyce Test-driven development.