To ogłoszenie wygasło w dniu 2015-03-02 18:52.
IT Kontrakt

Programista Oracle

IT Kontrakt
Wymagane

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie budowy i utrzymywania systemów opartych o technologię Oracle
  • Praktyczna znajomość wszystkich faz procesu rozwoju oprogramowania (analiza, projektowanie, programowanie, testowanie, dokumentowanie, wdrażanie)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ewentualnie pokrewne mile widziane
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Znajomość środowiska Unix lub Linux na poziomie użytkownika
  • Certyfikaty w zakresie technologii Oracle SQL, PL/SQL, Forms, Reports
  • Kompetencje TIA będą dodatkowym atutem

Obowiązki:
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.