To ogłoszenie wygasło w dniu 2015-02-25 13:49.
IT Kontrakt

.NET Developer

IT Kontrakt

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko: .NET Developer

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie programowania .NET
  • Płynna znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość C#, ASP.NET MVC, Entity Framework, jQuery, HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość T-SQL będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
  • Obsługa i rozbudowa istniejącej aplikacji
  • Wytwarzanie, modyfikacja i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.