Full Stack Web Developer

CJ Group

18 - 60 zł netto / godzinowo

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Firma C&J Group z siedzibą w Gdańsku poszukuje full stack web developerów do pracy nad całkowitą przebudową aplikacji społecznościowej. Przewidywany czas wykonania projektu: 3-6 miesięcy z możliwością dalszej współpracy.

Wymagania:
znajomość lub chęć nauki: - Ruby on Rails >=3 - min. ok. roku doświadczenia
- JavaScript (jQuery)
- MySQL
- CSS/HTML/Bootstrap
- Git
- Bash - podstawy
- Gimp lub Photoshop - podstawy

Obowiązki:
Praca nad całkowitą przebudową aplikacji społecznościowej.

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności (18-60 zł/h netto)
- prywatne ubezpieczenie zdrowotne Allianz,
- formę zatrudnienia: umowa o dzieło/umowa zlecenie/umowa o pracę/umowa o współpracy (faktura),
- elastyczne godziny pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej,
- stanowisko pracy ze sprzętem najwyżej jakości (Mac OS), również do pracy zdalnej,
- pracę w szybko rozwijającej się i innowacyjnej firmie działającej na wielu rynkach,
- przyjazną atmosferę pracy (wyjścia/wyjazdy integracyjne, Xbox, piłkarzyki).

Osoby spełniające wymagania proszone są o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected] w temacie wiadomości podając: FSWD
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

znajomość lub chęć nauki:
- Ruby on Rails >=3 - min. ok. roku doświadczenia
- MySQL
- Git

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy