Project Manager

DIVANTE
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.divante.pl WWW

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 8 lat na rynku, ponad 150 utalentowanych specjalistów i ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes. Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (metodyka pracy, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (bazy NoSQL, frameworki, systemy rozproszone), a także rozwijamy własne projekty open-source.

Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.

W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

Nr referencyjny: PRO-WRO-PM-2017/01

Wymagania

Zakres obowiązków: • Definiowanie zakresu projektu
• Szacowanie czasu realizacji zadań
• Planowanie harmonogramów projektu
• Koordynowanie zadań
• Alokowanie zasobów
• Zarządzanie budżetem i ryzykiem projektu
• Nadzór nad jakością oraz terminowością realizowanych projektów
• Zapewnianie efektywnej komunikacji w zespole
• Budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi odbiorcami

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT (mile widziane wdrożenia e-commerce),
• Praktyczna znajomość metodyk zarządzania
• Doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodykach agile
• Umiejętność organizowania pracy i planowania
• Łatwość nawiązywania relacji biznesowych
• Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
• Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

• Możliwość pracy dla wiodących klientów eCommerce z Polski, Europy i USA w projektach, które realnie wspierają ich biznes i szybkiego zaobserwowania efektów swojej pracy
• Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkolenia i warsztaty
• Możliwość awansu w przejrzysty sposób (Junior, Standard, Senior, Team Leader)
• Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
• Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość pracy zdalnej
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Lekcje języka angielskiego
• Pakiet medyczny i kartę Multisport
• Bogatą biblioteczkę firmową, dostęp do Tutsplus.com
• Pyszną kawę i świeże owoce
• Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
• Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia, z miejscem na odpoczynek i dogodnym dojazdem

Metodologia pracy

O DIVANTE

Tworzymy rozwiązania, które napędzają e-biznes
Więcej o nas znajdziesz na https://www.facebook.com/DivanteKariera oraz divante.pl