VMware Administrator - Enterprise Cloud Computing

Grafton Recruitment
Narzędzia
Inne

Naszym Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.
Firma znana jest na arenie międzynarodowej z unikatowych rozwiązań, wysokich standardów pracy oraz oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem pozapłacowym.

Obecnie do nowopowstałego zespołu CLOUD SOLUTIONS poszukujemy profesjonalnego ADMINISTRATORA VMware, który chciałby poznać tajniki funkcjonowania prestiżowego rozwiązania vBlock.

Lokalizacja: nowoczesne centrum biznesowe w Centralno-Północnej Polsce - niezbędna jest RELOKACJA (możliwość uzyskania pakietu relokacyjnego).

Wymagania

Obowiązki:

- Zapewnienie wsparcia dla systemu vBlock VCE – zarządzanie głównie wirtualizacją (VMware), ale również możliwość wdrożenia i zarządzania obszarami z poziomu sieci i pamięci masowych
- Implementacja pełnej usługi bazującej na vBlock (VMware, Cisco, EMC)
- Troubleshooting i konfiguracja wirtualnej infrastruktury bazującej na rozwiązaniach VMware
- Definiowanie i konfiguracja workflow VMware vCloud Automation Center dla zautomatyzowania operacji
- Wprowadzanie zmian w infrastrukturze
- Identyfikacja, diagnoza, rozwiązanie i dostarczenie root cause analysis dla wszelkich alertów, problemów i incydentów wirtualnych środowisk
- Współpraca z wieloma zespołami technicznymi i jednostkami biznesowymi

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze IT uwzględniające zarządzanie wirtualizacją oparta o rozwiązania VMware
- Wykształcenie wyższe kierunkowe będzie atutem, ale nie jest wymogiem
- Zaawansowana znajomość produktów VMware – vSphere, vCenter, vCloud Director
- Dobra znajomość VMware vCloud Automation Center (vCAC)
- Dobra znajomość administrowania systemami Microsoft Windows Servers 2003R2/2008 lub Unix/Linux
- Dużym atutem będzie posiadanie certyfikacji VCP, jak również praktyczna znajomość urządzeń Cisco i EMC
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Wysokie zdolności komunikacyjne, chęć do nauki
- Umiejętność pracy projektowej, samodzielność
- Znajomość zagadnień ITIL będzie atutem

--Jeżeli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniami Microsoft z zakresu wirtualizacji, mamy również ofertę Cloud Microsoft Administratora---

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Pakiet medyczny
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach przy użyciu najbardziej nowoczesnych narzędzi oraz tec
  • Karta Multisport
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Lektoraty z języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasna ścieżkę kariery
  • Praca w ciekawym i zgranym zespole