[Gdańsk] Java Web Developer B2B

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Java Web Developer
Miejsce pracy: Gdańsk Szukamy osób, które cenią możliwość rozwoju i chcą poszerzać wiedzę z zakresu najnowszych technologii.

Oczekiwania:

• Wyższe wykształcenie informatyczne;
• 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych;
• Biegła znajomość Java;
• Znajomość: Junit, JaxWS, HTML, DHTML, JQuery, Javascript, CSS;
• Znajomość relacyjnych baz danych;
• Znajomość MS SQL;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
• Kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania.

Mile widziane:

• Znajomość PHP;
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne (Android, iOS itd.);
• Praktyczna znajomość Coldfusion lub RubyOnRails.

Obowiązki:

• Tworzenie aplikacji webowych;
• Usprawnianie i rozwój istniejących aplikacji webowych;
• Dbałość o wysoką jakość kodu;
• Dostosowywanie aplikacji do urządzeń mobilnych;
• Współpraca z zespołem programistów i zespołem wsparcia za granicą.

Oferta:

• Udział w ciekawych projektach przy wsparciu najnowszych technologii;
• Swobodna i kameralna atmosfera pracy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Międzynarodowe środowisko pracy;
• Elastyczny czas pracy (8 godz./ dzień; core hours: 10 – 16);
• Stała współpraca oparta o własna działalność ( 2 miesięczny okres próbny, później stała współpraca);
• Przyjazne miejsce pracy;
• System bonusowy (zyskuję/ tracę punkty) dający możliwość kupienia tanich biletów lotniczych;
• Imprezy integracyjne;
• Możliwość pracy i nauki z wykorzystaniem najnowszych technologii;
• Nacisk na dużą 'interaktywność' kandydatów;
• Stały kontakt z językiem angielskim.

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Prześlij CV w języku angielskim (format .doc) na adres e-mail:

[email protected]