Programista PHP

Grupa ProfAs Sp. z o. o.
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla Naszego Klienta, polskiej firmy zajmującej się projektowaniem i programowaniem systemów informatycznych, poszukujemy kandydata na stanowisko: Programista PHP

Zakres obowiązków:
-tworzenie i implementacja aplikacji webowych
-rozwój systemów informatycznych
-wsparcie i uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania

Oczekiwania:
-min. 1,5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty PHP
-praktyczna znajomość MySQL5 i PHP5
-znajomość technologii HTML, CSS, JQuery, Bootstrap
-co najmniej podstawowa znajomość Symfony2
-znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej i zadawanie pytań do projektu
-wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów przedmiotowych
-umiejętność współpracy, bezkonfliktowość, empatia
-logiczne myślenie, chęć nauki nowych rzeczy, optymizm

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
-możliwość awansu
-wynagrodzenie stałe + premie uzależnione od efektywności
-szkolenia, imprezy integracyjne
-karta sportowa, prywatna opieka medyczna, miejsce parkingowe
-przyjazne warunki pracy
-nieograniczone ilości kawy, słodyczy, owoców, Pizza Day

Wszelkie pytania oraz Aplikację proszę kierować na adres: [email protected]