Programista C# (Aplikacji Graficznych)

F1 Outsourcing Development Sp. z o.o.
Język programowania
Narzędzia

Firma F1 Outsourcing Development Sp. z o.o. poszukuje Programisty C# (Aplikacji Graficznych), zainteresowanego pracą przy realizowaniu już istniejących i nowych projektów, dotyczących systemów symulacji i wizualizacji w czasie rzeczywistym.
Oferujemy

  • Pracę dla norweskiej firmy z siedzibą w Stavanger w Norwegii, zajmującej się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań symulacji i wizualizacji, stosowanych w przemyśle paliwowym, morskim, odnawialnych źródeł energii i innych
  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę (lub inne formy współpracy, w zależności od preferencji kandydata)
  • Możliwość posługiwania się językiem angielskim na co dzień
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim biurze w centrum Krakowa

Wymagania

Obowiązki
  • Praca z najnowszymi technologiami stosowanymi w grafice komputerowej i symulacji w celu tworzenia systemów na rynek norweski i światowy
  • Tworzenie kodu oprogramowania we współpracy z zespołem profesjonalistów
  • Tworzenie systemów graficznych 3D na nowoczesne silniki gier 3D
  • Tworzenie systemów graficznych 2D na WPF i podobne frameworki
Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w C# na Windows, doświadczenie z wzorcami projektowymi
  • Doświadczenie w tworzeniu grafiki 2D i 3D jest pożądane
  • Doświadczenie lub zainteresowanie nauką: WPF, DirectX, OpenGL, WebGL, shaders
  • Doświadczenie z nowoczesnymi silnikami gier 3D (Unity, CryEngine lub Unreal) będzie atutem
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja w biurze odbywa się w języku angielskim)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy

O F1 Outsourcing Development Sp. z o.o.

F1 Outsourcing Development Sp. z o.o. to prywatna firma outsourcingowa zlokalizowana w Krakowie, świadcząca usługi głównie dla klientów z Holandii, Belgii, Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii od 2008 roku. Rozwiązania, które stosujemy w naszych produktach i usługach są nadzorowane przez holenderskich specjalistów, którzy kładą nacisk na bezpieczeństwo, jakość i zastosowanie rozwiązań dostępnych open-source.