Koordynator Testów

Qumak

8 700 - 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 501-1000 pracowników Rozmiar firmy

  • 1985 Rok założenia firmy

  • http://www.qumak.pl WWW

Baza danych

Poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynatora Testów (branża finansowo/ubezpieczeniowa).

Główne zadania:
  • Planowanie i koordynacja testów w fazie UAT i Regresji
  • Wykonywanie testów automatycznych (w tym testy usług sieciowych)

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:
  • Minimum roczne doświadczenie w testach manualnych
  • Samodzielność, komunikatywność i odpowiedzialność
  • Zdolności analityczne oraz gotowość do koordynacji testów
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej/ubezpieczeniowej
  • Mile widziana znajomość SoapUi, XML oraz SQL

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w dużej, renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Środowisko pracy umożliwiające zdobywanie cennego doświadczenia
  • Dostęp do najnowszych technologi
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodność projektowa

O Qumak

Twórz z nami świat nowych technologii !
QUMAK S.A. to lider integratorów IT. Jesteśmy spółką z polskim kapitałem, działającą na rynku od ponad 30 lat, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję stabilnie zarządzanej firmy i zaufanego pracodawcy. Łączymy kompetencje infrastrukturalne z umiejętnościami IT, realizując innowacyjne projekty w kilkunastu liniach biznesowych, m.in.: Software Development, Business Intelligence & Big Data, Business Continuity & Data Security, Data Center, Contact Center, Building Automation czy Smart City.  Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje z branży telekomunikacyjnej, finansowej, energetycznej oraz organizacje z sektora publicznego.