SENIOR FRONT END DEVELOPER

PGB HR

35 000 - 45 000 € netto / rocznie

Język programowania

Opis oferty

O firmie:
Nasz klient jest światowym liderem w branży bukmacherskiej. Specjalizuje się w wyścigach konnych. Celem firmy jest zapewnienie jak najlepszej i kompleksowej usługi zakładów bukmacherskich dostępnych online. Funkcjonuje w ponad 40 krajach. Klienci mają dostęp do zakładów na ponad 250 000 wyścigów rocznie oraz streamów setek wyścigów rocznie. Firma zatrudnia obecnie 55 pracowników i poszukuje kandydatów, którzy zasililiby dział techniczny.
Oferujemy:
wynagrodzenie roczne €35.000- €45.000 brutto – zależne od doświadczenia
umowa o pracę na czas nieokreślony
192 godzin urlopu
międzynarodowe środowisko pracy
rozwój kariery

Benefity:
szkolenie jest zapewnione
pakiet relokacyjny i wsparcie dla całej rodziny.

Wymagania

Opis stanowiska:
Senior Front End Developer będzie pracował na aplikacjach webowych i zoptymalizowanych do działania na urządzeniach mobilnych stronach internetowych. Jego zadaniem będzie także informowanie Menadżera Projektu o postępach, a także praca w zespole składającym się z programistów Full Stack oraz developerów Front Endu i Back Endu.

Wymagania:
doświadczenie w rozwoju aplikacji internetowych
OOP Java Script, HTML i CSS
JS Frameworks: Backbone/ Angular and Sass or Less
komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Dodatkowe atuty:
PHP, MySQL
doświadczenie w RWD
zasady UI/UX
zainteresowanie rozwojem urządzeń mobilnych