IT Buisness Analyst

New-Invest
Baza danych
Inne

Opis oferty

O Firmie
Międzynarodowy koncern świadczący usługi e-commerce dla ponad 500 firm z całego świata.
Współpracujemy z takimi markami jak Carrefour, Nespresso, H&M, Marks & Spancer czy Ralph Lauren. Nasze biura mieszczące się w Europie, USA oraz Azji obsługują ponad 400 milionów klientów z całego świata.
Obecnie do naszych struktur poszukujemy specjalisty na stanowisko IT Buisness Analiyst IT Buisness Analyst
Miejsce pracy: Zielona Góra

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Benefity pozapłacowe: Kursy językowe, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, multisport
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT z branży e-commerce
- Przyjazne środowisko pracy w sympatycznym zespole
- Współpracę z międzynarodowym zespołem działającym na rynkach światowych

Wymagania

Opis stanowiska: - Analiza wymagań dostarczonych przez klientów
- Analiza produktów oferowanych przez firmy kurierskie
- Udział w projektach na etapie projektowania, tworzenia oraz testowania produktów firmy
- Tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją produktów
- Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z firmami kurierskimi
- Projektowanie rozwiązań IT dla klientów zgodnie z listą wymagań, przy współudziale członków innych zespołów
- Przygotowanie odpowiednich materiałów i prezentacja oferowanych rozwiązań na spotkaniach z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Wymagania:

- Doświadczenie z zakresu analizy biznesowej w sektorze IT
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Zdolności analityczne
- Znajomość SQL
- Komunikatywność, umiejętność wytłumaczenia rzeczy złożonych prostym językiem
- Rzetelność w wykonywaniu zadań
- Umiejętność współpracy i budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
- Elastyczność – umiejętność reagowania na zmieniającą się sytuację
- Umiejętność pracy z ludźmi oraz budowania dobrych relacji w zespole projektowym

- Mile widziana znajomość języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego
- Mile widziane wykształcenie wyższe o profilu informatycznym