Intermediate Java Developer

PGB Human Resources
  • Kontrakt Umowa

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta – firmy z branży IT pracującej dla podmiotów z UK – poszukuje osoby na stanowisko: Intermediate Java Developer
z Poznania lub okolic

Opis stanowiska:
- praca przy projekcie związanym z protformą e-business,
- wykorzystywanie technologii Grails, Spring i Hibernate,
- projektowanie, implementacja, dokumentacja, testowanie oraz rozmieszczenie nowych rozwiązań,
- integrowanie nowych pomysłów i wdrażanie ich do istniejących aplikacji,
- dostarczanie gotowego środowiska do systemu,
- wprowadzanie zmian w istniejących kodach.

Wymagania:
- dobra znajomość Java lub Grails (minimum 2-letnie doświadczenie),
- dobra znajomość SQL,
- bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript i AJAX,
- znajomość skalowalnych aplikacji webowych,
- płynne poruszanie się w środowisku UNIX,
- gotowość do nauki nowych technologii.

Mile widziane:
- doświadczenie w Spring, Hibernate.
- znajomość MongoDB,
- znajomość rozwiązań płatności on-line.

Oferujemy:
- pracę po części zdalną (spotkania w biurze tylko 2 razy w tygodniu – we wtorki i czwartki),
-współpracę na zasadzie B2B,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (do 450 PLN/dzień),
- pracę dla zagranicznego klienta.

Bardzo prosimy o przesyłanie CV w JĘZYKU ANGIELSKIM. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Bardzo prosimy o dołączanie klauzuli do swoich aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).