Programista Java

Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Język programowania
Framework

Do jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy: Programista Java
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Opis stanowiska:

• Tworzenie nowych aplikacji i rozbudowa już istniejących
• Realizacja zadań zgodnie z przyjętą metodyką pracy
• Współpraca z zespołem programistów

Wymagania

Wymagania: • Min. 3 lata doświadczenia jako programista Java EE
• Znajomość frameworków: Hibernate, Spring oraz JSF
• Znajomość środowisk i narzędzi Eclipse, SVN, Maven
• Znajomość relacyjnych baz danych (mile widziane MS SQL)
• Mile widziana znajomość frameworków testów automatycznych

Oferujemy:

• Elastyczne formy zatrudnienia
• Całościowe wsparcie na projekcie
• Możliwość rozwoju zawodowego wśród specjalistów

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna