Architekt Korporacyjny

NBC Sp. z o.o.

80 - 100 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Dla naszego Klienta we Wrocławiu poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Nr ref.: AK/WRO/1604/MW
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Opracowanie i utrzymanie architektury IT ,
• Wsparcie zespołu wokół architektury (w odniesieniu do architektury Volvo Solutions),
• Opiniowanie projektów w różnych technologiach na kolejnych etapach projektu,
• Zapewnienie coachingu, wsparcia i prowadzenie prezentacji,
• Przygotowywanie materiałów szkoleniowych z dziedziny najlepszych praktyk architektonicznych i prowadzenie takich szkoleń w globalnej organizacji (przy pomocy video-konferencji i webinarów).

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1,5 roku,
• Wykształcenie wyższe informatyczne,
• Znajomość Java, .Net,
• Znajomość Enterprise Architect,
• Bardzo dobrej znajomości wzorców projektowych i architektonicznych,
• Kreatywność i samodzielność na stanowisku.

Oferujemy:
• Możliwość udziału w ciekawym, innowacyjnym projekcie dającym ogromne możliwości rozwoju,
• Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem,
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,
• Możliwość długotrwałej współpracy.

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku IT Architect."

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.''

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy