UX/Front-end Developer

Unity-t
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • http://www.unity-t.pl WWW

Firma UNITY-T Sp. Z o.o. istnieje na rynku od 2002 roku. Nasz zespół liczy ponad 70 wykwalifikowanych specjalistów. Od początku głównym celem biznesowym firmy jest wytwarzanie innowacyjnego technologicznie oprogramowania usprawniającego obsługę procesów biznesowych Klientów.

Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na sprawne nadzorowanie wdrożeń, organizowanie nowej struktury informatycznej, jak również dopasowanie środowiska technologicznego do wymagań Klienta, a zasada tworzenia kompleksowych rozwiązań przez zespoły gwarantuje poczucie "własnej aplikacji". Tworzymy oprogramowanie w autonomicznych samoorganizujących się zespołach, pracujących w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektami.

Aktualnie poszukujemy członków zespołu z doświadczeniem w budowaniu biznesowych aplikacji internetowych z dużym naciskiem na wizualizację danych oraz budowę interfejsów.

Zostań naszym pełnoetatowym pracownikiem zespołu jako:
Programista Frontend

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: PF/KRA

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.
  • Udział w realizacji dużych projektów informatycznych w Polsce.
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych.
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy.
  • Pracę w metodykach SCRUM.
  • Współfinansowanie karty Multisport.

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Projektowanie i rozwój aplikacji internetowych dedykowanych dla biznesu.
  • Rozwój systemu sprzedażowego dla Klienta z branży ubezpieczeniowej.
  • Współpraca z zespołem deweloperów backend.
  • Optymalizacja istniejącego kodu zgodnie z obowiązującymi trendami i standardami.
Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie pracy z technologiami: JavaScript, JQuery, ExtJs, HTML (4,5), CSS (2,3).
  • Dobra znajomość jednego z frameworków: Angular, ExtJs, JQuery.
  • Zdolności analityczne oraz zasady UX.
  • Praktyczna znajomość zasad wykorzystywania API.
  • Mile widziana znajomość języka PHP oraz podstawowej wiedzy SQL.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem PF/KRA na adres: [email protected] Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

O Unity-t

Unity-t miejsce, w którym po prostu dobrze się pracuje