SOFTWARE DEVELOPMENT ENGINEER (Junior)

bebjobs
Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Firma BEBJOBS poszukuje kandydata na stanowisko:

SOFTWARE DEVELOPMENT ENGINEER

OPIS STANOWISKA:
Praca w zespole utrzymania aplikacji dla instytucji ubezpieczeniowych polegająca głównie na analizie i usuwaniu błędów (obsługa zgłoszeń), ewaluacji i rozwoju aplikacji.

Miejsce pracy: WROCŁAW
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymagania

Zakres obowiązków:
• Analizowanie i rozwiązywanie problemów technicznych i funkcjonalnych
• Naprawianie usterek, pisanie dokumentacji i analiza przypadków
• Projektowanie i rozwijanie nowych funkcji
• Realizacja zadań w ustalonym SLA
• Wsparcie klienta przy projektowaniu nowych funkcjonalności
• Przekazywanie niezbędnych informacji do zespołu R & D
• Współpraca z francuską część zespołu

Cechy idealnego Kandydata:
• Dobra znajomość języków zorientowanych obiektowo
• Podstawowa znajomość baz danych i języka SQL
• Przynajmniej minimalne doświadczenie praktyczne w programowaniu obiektowym
• Wysoka kultura osobista i kultura IT
• Umiejętność pracy w zespole (lokalnie i międzynarodowo)
• Zrozumiała komunikacja z klientem
• Komunikatywność w języku angielskim
• Umiejętność dzielenia się wiedzą
• Umiejętność priorytetyzowania działań wielowątkowych
• Umiejętność pracy zgodne z wytycznymi
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Jeśli niniejsza oferta brzmi interesująco, prześlij proszę swoje CV na adres: [email protected]. Pamiętaj proszę o zamieszczeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez bebjobs sp. z. o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ks. Czesława Klimasa 39c/17, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, a w szczególności na przetwarzanie ich w przyszłości do celów związanych z procesami rekrutacyjnymi. Zgodę tą składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)"

O nas:
Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu ekspertów IT. Kierujemy się zasadami wynikającymi z etyki biznesowej. bebjobs sp. z o.o.
ul. ks. Czesława Klimasa 39c/17
05-515 Wrocław
KRS: 0000506359
NIP: PL 8971798246
REGON: 022397084
Agencja zatrudnienia: 11230