Programista Java

Arche Consulting

do 7 000 zł netto

Język programowania
Inne

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanego w Bielsku Białej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Java (systemy BPM)

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania do wsparcia procesów biznesowych,
  • tworzenie rozwiązań na platformie BPM zgodnie z najnowszymi standardami,
  • przełożenie wymagań użytkowników na rozwiązania techniczne,
  • zapewnienie efektywnej wymiany danych i informacji pomiędzy systemami IT,
  • standaryzacja procesu tworzenia oprogramowania.
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie kierunkowe IT,
  • biegła znajomość środowiska Java i XML,
  • znajomość technik i metod programowania,
  • znajomość web services i standardów z nimi związanych (SOAP, WSDL etc.),
  • znajomość architektury rozwiązań webowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • samodzielność,umiejetność pracy w zespole,
  • znajomość IBM BPM będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem.
Nasz klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • dostęp do najnowszych technologii IT,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.