FRONTEND DEVELOPER

Nexio Management Sp.z o.o.

8 000 - 15 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.nexio.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Obecnie, rozbudowujemy własny zespół realizujący projekty dla Klientów głównie zagranicznych (Francja, USA). W ramach stanowiska będzie możliwość sporadycznych krótkotrwałych (do kilku dni) wyjazdów zagranicznych.

Projekty w nowoczesnych technologiach i ciekawych merytorycznie obszarach z zakresu:

e-commerce, media, telekomunikacja. Będą to w większości duże, dedykowane systemy dla klientów zagranicznych lub międzynarodowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie
Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt
Stabilne warunki zatrudnienia
Pakiet benefitów: Medicover (ze stomatologią), FitProfit
Finansowanie zdanych certyfikatów
Przyjazną atmosferę pracy, imprezy integracyjne
Minimum formalności i możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi w firmie
Pyszną kawę, herbatę i wodę;)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie doc.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.nexio.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Edytuj Zobacz na Stronie Karier

Wymagania

Zadania:
Tworzenie warstwy front-end dla aplikacji webowych
Współpraca z zespołem projektowym
Tworzenie dokumentacji, testy
Wymagania:
Min.3-5 lat doświadczenia w obszarze technologii web frontend: JavaScript, HTML, CSS, jQuery
Dobra znajomość baz danych
Znajomość języka Java i zasad wykorzystywania API
Umiejętność tworzenia dostosowanych GUI wykorzystujących dane z wielu źródeł (aplikacji)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, minimum dobra znajomość języka polskiego
Dyspozycyjność (podróże)

Mile widziane:

Znajomość frameworków typu: AngularJS, KnockoutJS
Znajomość zagadnień dotyczących UI/UX

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy

O Nexio Management Sp.z o.o.

Nowoczesna, dynamiczna firma i jej rozwiązania
Nexio Management Sp. z o.o. jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT . Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania; do naszych partnerów należą firmy takie jak: IBM, PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, Amdocs, Telcordia. Specjalizujemy się w branży telekomunikacyjnej i ubezpieczeniowej.