Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Programista (aplikacje webowe), Warszawa

Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji medycznych. Działa na rynku od wielu lat, ma stabilną, ugruntowaną pozycję. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje specjalisty do zespołu IT na stanowisko:

Programista (aplikacje webowe)

Nr ref WSK14MTPW

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Zakres obowiązków:

- rozbudowa, utrzymanie i testowanie istniejących serwisów i aplikacji webowych,

- udział w projektowaniu nowych funkcjonalności i wyborze technologii dla nowych projektów.

Wymagania:

- umiejętność programowania w języku Ruby we frameworku Ruby On Rails,

- doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,

- umiejętności analityczne,

- znajomość języka PHP,

- znajomość technologii internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript),

- znajomość tematyki relacyjnych baz danych i sprawne posługiwanie się bazami MySQL i PostgreSQL,

- posługiwanie się systemem kontroli wersji, np. GIT,

- j. ang. w stopniu umożliwiającym efektywne korzystanie z dokumentacji.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy nad portalami i aplikacjami B2C,

- znajomość jednego z zaawansowanych systemów CMS – od strony programisty,

- doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,

- udział w ciekawych projektach,

- umowę na pełny etat.

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]śba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WSK14MTPW

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"