Senior Java Developer

CGI

5 120 - 10 240 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 1996 Rok założenia firmy

  • http://www.cgi.com WWW

Język programowania
Framework
Inne

CGI jest wiodącą firmą konsultingową w branży IT. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat i zatrudniamy ponad 350 Konsultantów w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Dostarczamy usługi end-to-end z zakresu doradztwa, integracji systemów, usług outsourcingowych jak i rozwiązań dla sektorów bankowo-finansowego, telekomunikacyjnego i przemysłowego w takich technologiach jak Java EE i SE, PL/SQL, C++,.NET, JavaScript, Oracle, SharePoint, COBOL, RPG, XML, UNIX, UML

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem Poland Global Delivery Center, świadczącego usługi głównie klientom w Europie tj. w Holandii, Niemczech, Luksemburgu, Szwecji, Finlandii, a także w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, poszukujemy doświadczonych i utalentowanych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Ref: PGDC/2016/01/SJD

Oferujemy:

  • Pracę w twórczym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata;
  • Różnorodność projektów i dostęp do ciekawych technologii;
  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w gronie życzliwych, przyjaznych i miłych współpracowników;
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w samym centrum Warszawy;
  • Umowę o pracę umożliwiającą korzystne rozliczenie kosztów uzyskania przychodu (50%);
  • Pakiet Medicover z opieką stomatologiczną (opieką objęta również najbliższa rodzina);
  • Kartę Multisport;
  • Benefit finansowy w postaci funduszu inwestycyjnego opłacanego przez CGI;
  • Benefit finansowy w postaci dofinansowania zakupu akcji CGI na kanadyjskiej giełdzie;
  • Coroczny udział w zyskach CGI (Profit Participation Plan).
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu bezpośredniego:

Skype ID: tomasz.soltys.wi
E-mail: [email protected]

Wymagania

Opis stanowiska:
  • rozwój i bieżące utrzymanie aplikacji,
  • implementacja zmian zgodnie z wymaganiami klienta.
  • praca w oparciu o zwinną metodykę wytwarzania oprogramowania (Agile),
  • wykonywanie testów, ich automatyzacja, dokumentowanie zmian,
  • analiza błędów, wprowadzanie poprawek do aplikacji/konfiguracji,
  • zarządzanie kodem i konfiguracją w w repozytorium źródeł,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej.
Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym komunikację z zespołem zagranicznym,
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem platformy Java EE oraz znajomość technologii powiązanych,
  • znajomość następujących bibliotek: Hibernate, EJB, JMS, jUnit, Spring, DOM i JAXB,
  • doświadczenie w pracy z serwerami Tomcat i Glassfish,
  • analityczny umysł, chęć ciągłego pogłębiania wiedzy, doświadczenie w pracy zespołowej,
  • znajomość narzędzi Ant, Maven, Sonar, Jenkins.
Mile widziane:

  • doświadczenie we współpracy z zespołami front-end'owymi pracującymi w technologii AngularJS,
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji opartych o RESTful services.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Konferencje

O CGI

To create an environment in which the company’s members enjoy working together