PHP Back-end Developer

  • Umowa o pracę Umowa

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego budowaną przez zespół kompetentnych specjalistów działających w branży IT. Jako specjalista ds. rekrutacji IT, dla swojego stałego klienta poszukuję kandydatów na stanowisko:
                                             PHP Backend Developer

Preferowana forma współpracy: B2B

Widełki: 5000-8000 PLN na B2B

Opis stanowiska:

Osoba która dołączy zespołu będzie zajmowała się głownie tworzeniem
Backend'u współpracującego z frontend'em. Ponadto do obowiązków będzie należało:

  •  Rozwój i opieka nad platformą e-commerce
  •  Tworzenie wysokiej jakości, czytelnego i przede wszystkim własnego kodu
  •  Dbałość o wydajność i bezpieczeństwo platformy
Wymagania:

  •  min 3 lata doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
  •  Znakomita znajomość PHP 5
  •  znajomość biblioteki Laravel,
  •  znajomość HTML, CSS, JavaScript,jQuery, Angular JS
  •  znajomość bazy danych MySQL, Mongo DB, Redis
  •  znajomość systemu Linux / Debian / Ubuntu
  •  znajomość systemu kontroli wersji GIT
  •  znajomość podstaw NODE.js
  •  poczucie humoru i pozytywne nastawienie do pracy

Klient oferuje:

  • stałą współpracę w siedzibie firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie, stały rozwój: bezpłatne wyjazdy na konferencje i szkolenia,
  • duże zniżki na produkty firmy dla Ciebie i rodziny :),
  • niekorporacyjny charakter pracy
  • duża decyzyjność w  rozwóju projektu.
  • duża samodzielność pracy
Kontakt oraz Cv na adres: [email protected]