WORDPRESS DEVELOPER

KERRIS Group

5 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa zlecenie Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.kerris.pl WWW

Opis oferty

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 5000 – 6000 zł netto B2B / lub brutto na umowie o pracę lub zlecenie,
zależne od posiadanego doświadczenia.
• Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne).
• Pracę w młodym, interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole oraz świetną atmosferę.
• Opiekę i wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników.
• Pracę w biurze o wysokim standardzie.

Wymagania

Obowiązki:
• Współpraca w ramach zespołów projektowych agencji (Frontend Developerów, Backend Developerów, Designerów, Project Managerów i Testerów).
• Współtworzenie stron, portali i aplikacji internetowych oraz wsparcie przy obsłudze istniejących wdrożeń.

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Doskonała znajomość technologii HTML5, CSS3 oraz znajomość preprocesorów CSS.
• Bardzo dobra znajomość systemu CMS WordPress
• Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu motywów zgodnego z wytycznymi WordPress
• Bardzo dobra znajomość języków/technologii: Javascript/JQuery.
• Dobra znajomość języka PHP.
• Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT.
• Inicjatywa, zaangażowanie i nieustanny rozwój.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane:
• Doświadczenie w tworzeniu wtyczek zgodnych z wytycznymi WordPress.
• Doświadczenie w tworzeniu prostych aplikacji mobilnych z użyciem języka HTML 5.
• Znajomość podstawowych metod służących zabezpieczeniu skryptów przed atakami.
• Znajomość systemu operacyjnego Linux.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy

O KERRIS Group

Spośród dziesiątek rozwiązań dostępnych na rynku wdrażamy te właściwe.
KERRIS jest jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych na polskim rynku. Projektujemy i dostarczamy usługi z zakresu kreacji, nowych technologii i performance marketingu.

Spośród dziesiątek rozwiązań dostępnych na rynku wdrażamy te właściwe, skutecznie realizując cele biznesowe naszych partnerów. Wśród naszych klientów znajdują się firmy takie jak: Porsche, L'oreal, Uber, Toyota, Grohe, Lexus, Mediacom, Mindshare czy Regenersis oraz dziesiątki inspirujących startupów i przedsiębiorstw z sektora MSP. Spółka rozwija również kilka własnych projektów wewnętrznych związanych z branżami Internet/Edukacja/ EdTech/E-commerce.