Analityk Biznesowy (B2B, 80-100 zł/h)

Craftware Sp. z o.o.

80 - 100 zł netto

Opis oferty

Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy Analityka Biznesowego

Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość pracy zdalnej
- Pakiet benefitów

Wymagania

Obowiązki:
- Zbieranie i analiza wymagań biznesowych
- Prowadzenie spotkań i warsztatów z Klientami
- Tworzenie w języku angielskim i polskim dokumentacji wymagań biznesowych Klienta oraz odpowiedzialność za jej jakość i spójność
- Opracowywanie modeli wymagań i procesów biznesowych
- Współpraca z zespołem projektowym
- Udział w projektach na etapie wdrożenia i weryfikowania jakości rozwiązań oraz zgodności z wymaganiami
- Praca w środowisku międzynarodowym Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)
- Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
- Doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych
- Umiejętność modelowania wymagań biznesowych w notacji BPMN lub UML
- Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Umiejętność definiowania i kreatywnego rozwiązywania problemów
- Wysokie kompetencje biznesowe i komunikatywność
- Biegła znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację)
- Mile widziana znajomość języka francuskiego

Aplikuj za pośrednictwem naszego formularza: http://www.craftware.pl/stanowisko/analityk-biznesowy/

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic