Znasz się na Java lepiej niż inni? Dołącz do prelegentów konferencji JDD 2014

Adam Boduch

Dołącz do prelegentów JDD – dwudniowej konferencji skierowanej do entuzjastów Javy, która odbędzie się 13-14 października w Krakowie. W agendzie do tej pory znaleźli się m.in. Paul Bakker (Luminis Technologies), Pablo Barros (Oracle), Thomas Sundberg (Royal Institute of Technology), Joseph W. Yoder (The Refactory) i Andrzej Grzesik (GeeCON, eBay). Tylko do końca sierpnia macie szansę dołączyć do ich grona.

PROIDEA, organizator odbywającej się już od 10 lat konferencji JDD, ogłasza Call for Papers. Do końca sierpnia czekamy na zgłoszenia od osób, które chciałyby podzielić się swoją pasją i wiedzą z około 600-osobową publicznością. W programie konferencji znajdą się nie tylko bogate merytorycznie wykłady, ale też warsztaty i treningi interaktywne, jak również wiele oryginalnych okazji do poznania się.

Obserwując rosnącą w siłę społeczność programistów Java, szczególną uwagę przywiązujemy do zapewnienia jak najlepszych warunków do networkingu. W planach m.in. jedna ścieżka tematyczna oddana całkowicie w ręce uczestników konferencji oraz geek-dating! Nie zabraknie też specjalnych, spokojnych miejsc do dyskusji.

Jak aplikować?

Wszystkie zgłoszenia powinny przynależeć do jednego z trzech formatów sesji:

  • Standardowa prezentacja – 40-50 minut wykładu
  • Tutorial – rozbudowana wersja wykładu, połączona z sesją live-coding
  • Warsztaty – max 4 godziny, organizowane dzień po konferencji JDD

Prosimy o przesyłanie propozycji za pomocą formularza dostępnego na stronie Call for Papers. Wyniki zostaną ogłoszone w połowie września. Każdy kandydat zostanie o nich poinformowany drogą mailową.

Wolisz zasiąść na widowni?

Skorzystaj z niższej ceny, która obowiązuje jeszcze tylko do końca sierpnia.

Relacja z zeszłorocznego JDD:
FB: https://www.facebook.com/JDDconf
Twitter: #JDD_Krakow

0 komentarzy