Zapisy na konferencję .NET DeveloperDays 2015 tylko do 12 października

Adam Boduch

Tylko do poniedziałku 12 października trwa rejestracja uczestników na konferencję .NET DeveloperDays 2015 przeznaczonej dla programistów i developerów zainteresowanych tematyką .NET. Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 października w warszawskim EXPO XXI. Gościem specjalnym konferencji będzie Scott Hanselman z centrali Microsoft w Redmond. Organizatorzy spodziewają się, że w konferencji weźmie udział ponad 500 uczestników z Polski i z zagranicy.

NET DeveloperDays (3).JPG

Specjalnie na konferencję .NET DeveloperDays do Polski przyleci Scott Hanselman, jeden z 30 najbardziej wpływowych osób w obszarze programowania. Oprócz gwiazdy światowego formatu prelegentami będą także m.in. Robert Pickering, Clemens Vasters, Michał Dudak, Jakub Gutkowski, Tomas Herceg, Adam Granicz. Swoją olbrzymią wiedzą z uczestnikami podzielą się również Scott Hunter i Tomasz Kopacz przedstawiciele firmy Microsoft – partnera merytorycznego konferencji .NET DeveloperDays.

Zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże, na co spory wpływ z pewnością miało szeroko znane grono ekspertów oraz pozytywne opinie uczestników poprzedniej edycji. Szybkie tempo zapisów wpłynęło na decyzję organizatorów konferencji o wcześniejszym zamknięciu rejestracji. Zapisów na konferencję .NET DeveloperDays można dokonywać jedynie do poniedziałku, 12 października. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.developerdays.pl

O konferencji .NET DeveloperDays 2015

Wydarzenie .NET DeveloperDays jest kolejną z cyklu konferencji DeveloperDays. Starannie dobrani prelegenci, precyzyjnie wybrane tematy, lokalizacja, catering, grono sponsorów i partnerów oraz doświadczony zespół organizatorów to gwarancja sukcesu konferencji. Podczas trwania wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję porozmawiania z ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania z zakresu programowania .NET.

Więcej informacji na temat wydarzenia, szczegółowa agenda oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: http://net.developerdays.pl/

Kontakt dla mediów:

Marcin Dulnik

PR Manager

In Fact PR – Agencja Public Relations

tel. 660722822

0 komentarzy