Weź udział w 4Developers 2016 - największym Festiwalu Technologicznym w Polsce

Adam Boduch

750x100-01.png

Dwanaście ścieżek tematycznych, 1200 uczestników, mnóstwo atrakcji i nowości oraz niezliczona ilość możliwości zawodowych oraz rekrutacyjnych - to wszystko czeka na Was już 11 kwietnia w Warszawie. Zobacz, dlaczego warto wziąć udział w Festiwalu Developers!

Do kogo adresowany jest Festiwal 4Developers?

Ideę 4Developers opisuje hasło Make IT grow, które towarzyszy wydarzeniu od samego początku. W tym roku, ze względu na swoją interdyscyplinarność, wszechstronność i rozmach, 4Developers zdobył miano Festiwalu Technologicznego. Programiści, team eaderzy, managerowie IT, studenci, zawodowcy, jak również laicy - nie może Was tam zabraknąć! W czym tkwi siła Festiwalu? W jego wielowymiarowości, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu merytorycznego i poruszaniu praktycznych case’ów. Solidna dawka wiedzy i prawdziwej pasji, networking, aktywność i myślenie perspektywiczne, to wszystko znajdziecie w jednym miejscu!

Znajdź temat dla siebie!

Organizatorzy spotkania stawiają na interdyscyplinarność i oferowanie bogatej wiedzy z szerokiego spektrum zagadnień związanych z IT. W tym roku planowanych jest aż 14 różnorodnych ścieżek tematycznych, poruszających popularne, techniczne tematy jak Java, uby, PHP, architektura aplikacji czy .NET, a także związane z Soft Skills - tutaj znajdziecie pełną agendę. Nad warstwą merytoryczną każdej ze ścieżek czuwają mentorzy - najwięksi polscy specjaliści z różnych dziedzin IT.

Festiwal to nie tylko wiedza

4Developers to dużo więcej niż wykłady - to także świetna okazja, by wyjść poza strefę wykładową i w swobodnej atmosferze spotkać się ze światowej klasy specjalistami i pasjonatami świata IT. Szereg atrakcji wychodzących poza salę wykładową sprzyja aktywności, zieleniu się wiedzą w niepowtarzalnej atmosferze oraz wspieraniu rozwoju polskiej społeczności technologicznej.

Mamy dla Was 15% zniżki na wejściówki!

W tym roku 4Developers odbędzie się w klimacie eko, wiec możecie spodziewać się wielu tematycznych atrakcji i niespodzianek, które będą sprzyjać integracji i świetnej zabawie. Dla naszych czytelników zdobyliśmy 15% rabatu na wejściówki - wszystko co musicie zrobić, to wpisać kod zniżkowy “4dev_4prog“ podczas rejestracji.

Udział w 4Developers procentuje

Dlaczego? Nie chodzi tylko o wiedzę - można zdobyć nawet 100% zniżki na wejściówki, wystarczy zarejestrować razem 100 lub więcej osób. Rejestrując kilku uczestników jednocześnie, można otrzymać tyle % zniżki, ile zarejestrowanych osób. Zniżkę można trzymać w ramach jednej rejestracji z jednej firmy. By otrzymać unikalny kod zniżkowy, należy skontaktować się z Justyną Bień

([email protected]).

Do zobaczenia w Warszawie!

http://2016.4developers.org.pl/

https://www.facebook.com/4Developers/

Aleksandra Woźniak

PR Specialist of PROIDEA

[email protected]

1 komentarz

Wasza strona ładuje się prawie dwie minuty (!!!), 21MB, 144 requesty. Loader pstryka cały czas przez te dwie minuty, mniejsza o to, że już dawno załadowała się strona, style, js i tylko dociągają się obrazki prelegentów (600x600, a zajmują po 600kB-1MB, ktoś tu dał ciała po całości).