WROC# - Konferencja IT jakiej jeszcze nie było!

Adam Boduch

Już 12 marca tego roku we Wrocławiu będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie - brytyjska firma Objectivity zorganizuje konferencję WROC# - skierowaną do środowiska.NET. To będzie niepowtarzalny moment, kiedy na jednej scenie wystąpi siedmiu zagranicznych, znanych i cenionych w swojej branży Specjalistów, którzy podzielą się z publicznością swoją wiedzą i doświadczeniem. Konferencję, swoją obecnością, uświetnią między innymi Mark Seemann, Dan North i Mark Rendle. A to jeszcze nie wszystko co przygotował dla nas Team WROC#.

Zaproszeni prelegenci, podczas swoich wystąpienia, poruszą tematy związane z: HTML 5, ASP.NET vNext, AngularJS, wydajnością aplikacji i programowaniem funkcyjnym (F#).

Konferencja jest wydarzeniem całodniowym i odbędzie się, co ważne – za darmo, w Centrum Konferencyjnym Hali Stulecia. Rejestracja publiczna na konferencję rusza 2 lutego. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy obserwować stronę internetową: http://wrocsharp.pl/

Jeśli nie chcesz niczego przegapić i dowiedzieć się więcej o konferencji, śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/WrocSharp?fref=ts

Pomysł na zorganizowanie konferencji narodził się właśnie w Objectivity. Jeden z pracowników firmy zapragnął zaprosić do Wrocławia doświadczonych w swojej branży kolegów. Podzielił się swoimi przemyśleniami z przełożonymi i tak powstała idea organizacji WROC#. Firma zasponsorowała to wydarzenie, ale całą organizację powierzyła pracownikom.

Celem konferencji jest dzielenie się wiedzą i wymianą doświadczeń, dyskusją Specjalistów ze specjalistami. To niepowtarzalna okazja, kiedy w jednym miejscu zbiorą się entuzjaści programowania, którzy, w trakcie trwania wydarzenia, będą mogli porozmawiać o swojej pasji z czołówką światowej branży.

Wszystkich zainteresowanych tym prestiżowym wydarzeniem zapraszamy do rejestracji!

0 komentarzy