Targi pracy Career EXPO – wiosna 2016

Adam Boduch

Ruszyła rejestracja na wiosenną edycję targów pracy Career EXPO, które tym razem odbędą się w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Career EXPO od lat tworzy komfortową przestrzeń, w ramach której w jednym miejscu i czasie spotykają się dziesiątki firm aktywnie poszukujących nowych pracowników oraz tysiące odwiedzających zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia.

Targi Career EXPO skierowane są przede wszystkim do absolwentów i młodych specjalistów z różnych branż, ale również do studentów stawiających pierwsze kroki na drodze zawodowej. Dużą część wystawców stanowią przedsiębiorstwa działające w dynamicznie rozwijających się sektorach inżynierii, IT, finansów, sprzedaży, BPO/SSC, FMCG, marketingu, logistyki, consultingu lub obsługi klienta.

Jedną z największych korzyści uczestnictwa w targach jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na wybrane stanowisko, dzięki systemowi Szybkich Rekrutacji, dostępnemu po zarejestrowaniu się na stronie organizatora. Podczas targów można również wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste. Ponadto do dyspozycji odwiedzających przez cały dzień pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media i tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Na ogólnodostępnej scenie targów Career EXPO odbywać się będą również inspirujące prelekcje i panele dyskusyjne z uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji, prezesami firm, liderami branż, a także znanymi postaciami ze świata mediów i kultury.

Udział w targach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.careerexpo.pl.

Terminy wszystkich wiosennych edycji Career EXPO:

12.04 - Kraków - ICE Kraków
14.04 - Wrocław - Hala Stulecia
20.04 - Poznań - Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon nr 3

Godziny otwarcia: 10:00-18:00

Więcej informacji na: www.careerexpo.pl oraz www.facebook.com/pl.CareerEXPO

0 komentarzy