Ruszyły zapisy na konferencję GET.NET w Łodzi

Adam Boduch

16 kwietnia 2016r. w Łodzi odbędzie się konferencja GET.NET – będzie to już piąta edycja wydarzenia związanego z technologiami .NET i pokrewnymi jaka odbędzie się w Łodzi. W programie planowane są 2 równoległe sesje konferencyjne zaś udział w samym wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorem konferencji jest firma Sii, najszybciej rozwijająca się firma IT i inżynierii w Polsce. Patronami medialnymi są serwis Spotkania-IT i Młodzi w Łodzi.

W programie konferencji GET.NET znalazły się prelekcje m.in. programistów i blogerów Maurice’a de Beijer i Marcina Malinowskiego, czy Michała Łusiaka. W czasie konferencji, która odbędzie się na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, poruszane będą m.in. zagadnienia Internetu rzeczy (Internet of Things) i jak się ma do tego platforma .NET, paradygmatu chmury czy architektury aplikacji. Konferencja jest bezpłatna i skierowana jest do pasjonatów technologii .NET i pokrewnych.
Szczegółowy plan oraz informacje o prelegentach, a także formularz rejestracyjny znajdują się na stronie konferencjaget.net

Get.NET skierowany jest do zawodowych programistów, a także studentów, wykładowców akademickich i pozostałych osób interesujących się tą technologią i pokrewnymi – mówi Maciej Topczewski, Dyrektor Sii w Łodzi. – To wydarzenie łączy środowisko – pojawiają się prelegenci z Polski jak i z zagranicy. W tym roku liczymy na ponad 400 uczestników. Gwarantujemy świetną i twórczą atmosferę, która sprzyja dzieleniu się wiedzą. Opinie uczestników poprzednich edycji to potwierdzają.

Zapraszamy serdecznie!

Organizatorem konferencji jest Sii, najszybciej rozwijająca się firma IT i inżynierii w Polsce.

Organizatorzy:

Marcin Rulka

Sii Łódź

tel: 519 423 219

e-mail: [email protected]

0 komentarzy